کانال کتابخانه ما

درباره کتابخانه ما

کتابخانه ما یک مکان دنج برای اهالی علاقه مند به کتاب و کتاب خوانی است، لازم نیست اسامی تمام نویسندگان را از حفظ باشید و یا کتابخانه اتان پر باشد از کتاب های قطور، فقط کمی علاقه کافیست تا یکی از اهالی این کتابخانه باشید.

مقام معظم رهبری:

اسلام دین «علم» و «پایبندى به ارزشهاى معنوى» است؛ امروز کتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها یک وظیفه ‏ى ملى، که یک واجب دینى است؛ در جامعه‏ ى اسلامى، کتابخوانى باید همگانى و فراگیر شود؛ فرآیند کمال بشرى به وسیله‏ ى کتاب تحقق می ‏یابد.
کتاب، دروازه اى به سوى جهان گسترده‏ ى دانش و معرفت است.

هدف کلی این کتابخانه را شاید بهتر باشد اینطور توضیح بدهیم، اینکه در این روزها که همه امان یک جورهایی گرفتار کار و زندگی و درگیر روزمرگی ها هستیم و فرصت چندانی هم برای خواندن کتاب های مختلف نداریم چیزی شبیه به “کتابخانه ی ما” می تواند با چند خط، با یک پاراگراف ما را به دنیای کتاب ها ببرد. چیزی که نه وقتمان گرفته شود و نه بی کتاب بمانیم. بهتر از هیچی نیست؟

شاید برایتان تعجب برانگیز باشد که چرا ما به جای استفاده از کلمه صحیح ourlibrary از welibrary استفاده کرده ایم! باید برایتان بگویم که دلیلی نداشت جز کم خلاقیت!

ما از ضمیر ملکی our استفاده نکرده ایم! بلکه نام “ما” را برای این کتابخانه انتخاب کرده ایم! کتابخانه “ما” [چیزی مشابه: کتابخانه “مژده”]

 

مطمئناً شما هم کتاب های خوبی خوانده و برای معرفی دارید. کتاب های مورد علاقه اتان را معرفی کنید تا با اسم خودتان در سایت منتشر شوند، همچنین می توانید با ما همکاری کنید و اسپانسر ما بشوید.

با ما در تماس باشید..