کانال کتابخانه ما

قدرت

10
دسامبر
12

بیش‌تر از شش سال قبل بود که مستند راز تولید شد و در همه‌ی دنیا به نمایش درآمد. این فیلم در ایران هم از شبکه‌ی چهار پخش شد و موردتوجه قرار گرفت. از آن زمان به بعد، سی‌دی‌های راز بود که بین مردم دست‌به‌دست می‌شد تا این‌که سازنده‌ی این فیلم، روندا برن، کتاب راز را هم نوشت. این کتاب نیز مانند مستندِ آقای برن خیلی‌زود به زبان‌های مختلف ترجمه و در سرتاسر دنیا چاپ شد. روندا برن در این‌باره می‌گوید:

انسان‌هایی که با به‌کارگیری «راز» توانستند زندگی خود را تغییر دهند هزاران تجربه شگفت‌انگیز خود را با من شریک شدند و من آگاهی بیش‌تری به این مسأله پیدا کردم که چرا مردم دچار مشکلات سختی می‌شوند.

بله، مردم کتاب راز را خواندند و به توصیه‌های آقای برن عمل کردند و به نتیجه‌های خوبی رسیدند. آن‌ها درباره‌ی تجربه‌هایشان با نویسنده‌ی کتاب صحبت کردند و روندا برن هم با خودش فکر کرد حالا وقتش است که کتاب دیگری بنویسد، کتابی که می‌تواند زندگی را دائماً تغییر دهد. این ماجرا برمی‌گردد به دو سالِ قبل و امروز، فکرِ آقای برن عملی شده و کتاب قدرت منتشر شده است. ایرنا محی‌الدین بناب هم آن را به فارسی ترجمه کرده و در ایران توسط نشر آموت چاپ شده است.

کتاب راز قانون جاذبه، قدرتمندترین قانونِ حاکم بر ز ندگی ما را آشکار می‌کند و کتاب قدرت دربرگیرنده ماهیت قانون جاذبه است. در کتاب قدرت شما به فهم تمام آنچه اتفاق می‌افتد دعوت می‌شوید؛ فهم چیزهایی که روابط، پول، سلامت، شادی، شغل و کل زندگی شما را تغییر می‌دهد.
برای فهمیدن کتاب قدرت نیازی به خواندن کتاب راز ندارید چون هر چه را که برای متحول‌شدن زندگی خود باید بدانید، در کتاب قدرت نوشته شده است. اگر راز را هم خوانده باشید کتاب قدرت آگاهی‌های قبلی شما را عمیق‌تر می‌کند.

نویسنده در این کتاب به مخاطب می‌گوید قدرت داشتن همه‌ی چیزهای خوب در زندگی، عشق است. سپس، به اثرهای مثبتِ عشق بر درآمد و ثروت، روابط، سلامت و … به‌طور کلی زندگی می‌پردازد. این کتاب، سرشار از جمله‌های خوش‌آیند از بزرگانِ علم، هنر، ادبیات و … است که صرفِ خواندنِ همین نقل‌قول‌های زیبا و امیدآفرین برای لحظاتی حالِ آدم را خوب می‌کند.  • دیدگاه هایی با مضامین غیر اخلاقی و توهین منتشر نخواهد شد.
  • دیدگاه های نوشته شده حداکثر تا 48 ساعت آینده منتشر خواهد شد.
  • در صورت داشتن پیشنهاد و یا انتقاد از طریق بخش تماس با ما مکاتبه کنید.